مجله خبری اوج کده را دنبال کنید ...

چگونه وضعیت «آنلاین» را در واتس اپ پلاس مخفی کنیم

امین پناهی زاده

امین پناهی زاده

متاهل و عاشق همسرم ورزشکار و مدیر باشگاه بدنسازی مستر المپیا کوهدشت

واتس‌اپ به‌طور پیش‌فرض وضعیت آخرین بازدید شما را نشان می‌دهد، مهر زمانی که آخرین بار برنامه را برای مخاطبین خود باز کرده‌اید. این ویژگی کاملا منحصر به فرد است اما مانع از حفظ حریم خصوصی کاربران نیز می شود.

اگر راحت نیستید این اطلاعات را به صورت عمومی با مخاطبین خود به اشتراک بگذارید، می توانید این را نیز غیرفعال کنید یا با استفاده از ترفندهای ساده ای که در زیر ذکر شده است، مخفیانه آن را دور بزنید.

نحوه مخفی کردن وضعیت “آنلاین” در WhatsApp Plus

در میان گزینه‌های واتس‌اپ پلاس، یک ویژگی برای مخفی کردن وضعیت آنلاین هنگام استفاده از برنامه وجود دارد. ما به شما نشان می دهیم که چگونه فعال می شود و چه کارهایی می توانید انجام دهید بدون اینکه دیگران از فعالیت های شما اطلاع داشته باشند

مرتبط:نحوه مخفی کردن وضعیت آنلاین در واتس اپ

برای مخفی کردن وضعیت آنلاین واتس اپ به طوری که کسی نتواند ببیند کاربر آنلاین است یا نه، این مراحل را دنبال کنید.

برنامه WhatsApp Plus را باز کنید و به منوی تنظیمات بروید. برای این کار به تب Chats رفته و روی آیکون موجود در گوشه سمت راست بالا با 3 نوار افقی کلیک کنید.

دسترسی به منوی گزینه های WhatsApp Plus

اولین ورودی تنظیمات پلاس را در منوی انتخاب کنید که اکنون در آن گوشه قابل مشاهده است.

به تنظیمات پلاس بروید

به بخش Privacy And Security بروید، جایی که تمام تنظیمات مربوط به حریم خصوصی، از جمله تنظیمات مورد علاقه ما، در آن یافت می شود.

به بخش Privacy And Security دسترسی پیدا کنید

روی اولین گزینه لیست، Freeze last seen ضربه بزنید و سوئیچ را به سمت راست حرکت دهید. این نام به عملکرد ثابت کردن آخرین زمان اتصال اشاره دارد، اما هر بار که یک مخاطب به پنجره چت دسترسی پیدا می کند، وضعیت “آنلاین” را نیز پنهان می کند.

گزینه Freeze Last Seen را فعال کنید

گزینه Freeze Last Seen را فعال کنید

در نهایت باید برنامه را ریستارت کنید تا تنظیمات اعمال شود. از این لحظه، تغییر اعمال شده است و وقتی با هر مخاطبی صحبت می‌کنید یا وقتی وارد مکالمه شما می‌شود، دیگر نمی‌تواند ببیند که آنلاین هستید یا نه. فرقی نمی کند شخصی از پیام رسان واتس اپ یا MOD غیر رسمی دیگری استفاده کند، همیشه هنگام استفاده از برنامه به عنوان آفلاین لیست می شوید.

وضعیت آنلاین واتس اپ چیزی است که بسیاری از کاربران را آزار می دهد زیرا مانع از خواندن پیام ها یا آنلاین شدن آنها بدون اطلاع بقیه کاربران می شود. این برنامه قبلاً راهی برای پنهان کردن آخرین زمان اتصال یا غیرفعال کردن تیک های آبی برای خواندن پیام ها اجرا کرده است، اما این یک تنظیم متفاوت است.

در حال حاضر، واتس‌اپ رسمی هنوز به شما اجازه نمی‌دهد وضعیت آنلاین را غیرفعال کنید، بنابراین باید از واتس‌اپ پلاس، همانطور که در اینجا توضیح داده شد، یا سایر MOD‌ها مانند OGWhatsApp، YOWhatsApp یا GBWhatsApp استفاده کنید. علاوه بر این، آنها پیکربندی سایر عملکردهای مرتبط با حریم خصوصی کاربر را امکان پذیر می کنند تا هرگز از تعقیب دست نکشید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *