مجله خبری اوج کده را دنبال کنید ...

کانتر استرایک ۲ (Counter-Strike 2)

امین پناهی زاده

امین پناهی زاده

متاهل و عاشق همسرم ورزشکار و مدیر باشگاه بدنسازی مستر المپیا کوهدشت

Counter-Strike 2 بزرگترین جهش فنی به جلو در تاریخ Counter-Strike است که ویژگی ها و به روز رسانی های جدید را برای سال های آینده تضمین می کند.

کانتر استرایک ۲

همه ویژگی‌های جدید بازی در تابستان امسال به طور رسمی معرفی خواهند شد، اما راه رسیدن به Counter-Strike 2 از امروز به عنوان یک تست محدود برای بازیکنان منتخب CS:GO آغاز می‌شود. در طول این دوره آزمایشی، ما زیرمجموعه‌ای از ویژگی‌ها را ارزیابی می‌کنیم تا قبل از انتشار جهانی، مشکلاتی را برطرف کنیم.

Counter-Strike 2 تابستان امسال به عنوان یک ارتقاء رایگان به CS:GO می آید. بنابراین بارگذاری خود را بسازید، مهارت های خود را تقویت کنید و خود را برای اتفاقات بعدی آماده کنید!

برای آشنایی بیشتر با برخی از ویژگی های تست محدود Counter-Strike 2 به ادامه مطلب مراجعه کنید.

تغییر دهنده ی بازی

نارنجک‌های دودی اکنون اجسام حجمی پویا هستند که با محیط تعامل دارند و به نور، تیراندازی و انفجار واکنش نشان می‌دهند.

گیم پلی

Smoke اکنون توانایی تعامل با سایر رویدادهای گیم پلی را دارد و فرصت های جدیدی را ایجاد می کند. گلوله‌ها و نارنجک‌های HE می‌توانند دود را فشار دهند تا خطوط دید را برای مدت کوتاهی پاک کند یا انسداد را گسترش دهد.

گسترش می یابد تا فضاها را به طور طبیعی پر کند.

اکنون دود از درهای باز و پنجره های شکسته بیرون می ریزد، از پله ها پایین و بالا می رود و همچنین در راهروهای طولانی گسترش می یابد و با دودهای دیگر ترکیب می شود.

به نور واکنش نشان می دهد

در Counter-Strike 2 ذرات دود با سیستم روشنایی یکپارچه کار می کنند که اجازه می دهد نور و رنگ واقعی تری داشته باشید.

 

آنچه که می بینی همانست که بدست می آوری

نرخ تیک دیگر برای حرکت، تیراندازی یا پرتاب اهمیتی ندارد.
به‌روزرسانی‌های تیک فرعی قلب Counter-Strike 2 هستند. پیش از این، سرور فقط جهان را در بازه‌های زمانی گسسته (که تیک نامیده می‌شود) ارزیابی می‌کرد. به لطف معماری به‌روزرسانی تیک فرعی Counter-Strike 2، سرورها دقیقاً از لحظه شروع حرکت، شلیک شلیک یا پرتاب یک «ناد» مطلع هستند.

مطلب مرتبط:چگونه نرخ تیک را در CSGO تغییر دهیم؟

در نتیجه، صرف نظر از میزان تیک، حرکت و تیراندازی شما به یک اندازه پاسخگو خواهد بود و نارنجک‌های شما همیشه به یک شکل فرود می‌آیند.

 

نقشه های تعمیرات اساسی

نقشه های بازنگری شده به طور کامل از ابتدا بازسازی شده اند و از تمام ابزارهای جدید Source 2 و ویژگی های رندر استفاده می کنند.
نقشه مثال: روگذر

اینها نقشه هایی هستند که از نورپردازی منبع 2 جدید استفاده می کنند، از جمله یک سیستم رندر مبتنی بر فیزیکی که مواد، نور و بازتاب های واقعی را تولید می کند.
نقشه مثال: Nuke

نقشه‌های کلاسیک با پایه‌های محکم که بازیکنان می‌توانند از آن‌ها برای ارزیابی تغییرات گیم‌پلی از CS:GO تا Counter-Strike 2 استفاده کنند. این نقشه‌ها در نورپردازی و خواندن شخصیت‌ها بهبودهایی دارند، اما در غیر این صورت تغییری نکرده‌اند.
نقشه مثال: Dust II

ابزارهای منبع 2 و ویژگی‌های رندر برای سازندگان نقشه جامعه در دسترس خواهند بود تا ساخت، آزمایش و تکرار آن را آسان‌تر کنند. و منتظر کارگاه آیتم منبع 2 باشید که بعداً در آزمون محدود در دسترس خواهد بود.

 

اسکین های شما در یک نور کاملا جدید

کل موجودی CS:GO خود را با خود به Counter-Strike 2 بیاورید. نه تنها همه مواردی را که در طول سال ها جمع آوری کرده اید نگه می دارید، بلکه همه آنها از نورپردازی و مواد منبع 2 بهره خواهند برد.

علاوه بر پشتیبانی از مدل‌ها و پایان‌بندی‌های قدیمی، تمامی سلاح‌های استوک با مدل‌های با وضوح بالا ارتقا یافته‌اند و برخی از روکش‌های سلاح از این مدل‌های جدید بهره می‌برند.

 

Hi-Def VFX

از رابط کاربری گرفته تا گیم پلی، تمام جلوه های بصری دوباره تجسم شده اند.
تمام جلوه‌های بصری در Counter-Strike 2 به‌روزرسانی شده‌اند. با نورپردازی و سیستم‌های ذرات منبع 2، ظاهر و رفتار کاملاً جدیدی برای آب، انفجار، آتش، دود، فلاش‌های پوزه، ردیاب گلوله، جلوه‌های ضربه و موارد دیگر وجود دارد. .

در Counter-Strike 2، حیاتی‌ترین جلوه‌های بصری گیم‌پلی با در نظر گرفتن قابلیت خواندن دوباره طراحی شده‌اند. ضربه های گلوله را می توان به راحتی از فاصله دور مشاهده کرد و ضربه های خون جهت دار (که با گذشت زمان محو می شوند) در حین حرکت در جهان اطلاعات بیشتری به شما می دهد.

 

انفجارهای کاملاً تأیید شده، آتش سوزی، روشنایی C4 و موارد دیگر را تجربه کنید. با بهره‌گیری از موتور منبع 2 و سخت‌افزار مدرن، جلوه‌های محیطی در Counter-Strike 2 باعث بهبود وفاداری بصری و سازگاری بیشتر می‌شود.

 

رابط کاربری در Counter-Strike 2 به طور کامل بازسازی شده است، از جمله جلوه های بصری تازه در سراسر HUD. این پیشرفت‌ها نه تنها زیبا به نظر می‌رسند، بلکه وضعیت مهم بازی را نیز بیان می‌کنند.

 

صوت دقیق

دوباره کار شده، متعادل شده، Reverbed
صداهای Counter-Strike 2 برای انعکاس بهتر محیط فیزیکی، متمایزتر بودن و بیان وضعیت بازی بیشتر بازسازی شده اند. آنها همچنین برای تجربه گوش دادن راحت‌تر متعادل شده‌اند.

صدا ها در کانتر استرایک ۲

چیزهای بیشتری برای آمدن وجود دارد

تست محدود تنها زیرمجموعه‌ای از ویژگی‌های Counter-Strike 2 را ارزیابی می‌کند، به طوری که می‌توان مشکلات عمده را قبل از تابستان حل کرد. اما چیزهای بیشتری در راه است. تا چند ماه دیگر تمام جزئیات بازی Counter-Strike 2 را فاش خواهیم کرد و بی صبرانه منتظر به اشتراک گذاشتن آن با شما هستیم.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا