مجله خبری اوج کده را دنبال کنید ...

کدام نوع برس مو برای شما مناسب است؟

کدام نوع برس مو برای شما مناسب است؟

کدام نوع برس مو برای شما مناسب است؟ برس‌های مو در هزاران شکل و اندازه وجود دارند و از موهای مختلف برای مراقبت از انواع مدل‌های برس مو استفاده می‌کنند.

اگر فقط یک برس دارید که روی موهای خود استفاده می کنید، باید در استراتژی خود تجدید نظر کنید. مو بر اساس وضعیت آن (خشک/مرطوب/ضخیم/نازک) و مدلی که می‌خواهید به آن برسید، باید به گونه‌ای متفاوت درمان شود.

کدام نوع برس مو برای شما مناسب است؟

چه برس مویی بهتر است ؟

فاکتورهای متمایز کننده بین برس ها، موها و شکل (یا طرح) برس هستند. من هدف هر طرح را توضیح می دهم و شما می توانید تصمیم بگیرید که کدام ترکیب موی / شکل برای موهای شما مناسب است.

انواع برس مو

نایلون برای توصیف هر مویی که از پلاستیک، نایلون یا لاستیک ساخته شده است استفاده می شود. این موها در طیف گسترده ای از سبک ها از نرم و انعطاف پذیر تا جامد و سفت هستند. هر چه موهای سفت تر و نزدیک تر قرار بگیرند، کنترل بیشتری روی موهای خود خواهید داشت.

بهترین استفاده از این موها برای نظافت ساده و روزمره است. آنها برای یک جلسه گره زدایی سریع قبل از کار یا مدرسه عالی هستند. علاوه بر این، موهای نایلونی پهن برای باز کردن موهای ضخیم بسیار موثر هستند که ممکن است برای موهای متراکم تر بسیار سرسخت باشند.

برس گراز

این موها از موهای واقعی گراز ساخته شده اند! آنها بسیار نرم هستند و در واقع به ایجاد درخشندگی در موهای شما کمک می کنند. از آنجایی که موی گراز بسیار نرم و لطیف است، تولیدکنندگان معمولاً موهای گراز را با موهای نایلونی یا پلاستیکی مخلوط می کنند تا موهای گراز به راحتی نشکند.

موهای گراز روغن ها را دوباره در سراسر مو پخش می کند و در عین حال بافت مو را بهبود می بخشد و وز را کاهش می دهد. آنها برای گره زدن طراحی نشده اند. این موها برای حالت دادن، کنترل و حتی تمیز کردن موهای شما طراحی شده اند.

برس جوجه تیغی

خوشبختانه، این موها از یک جوجه تیغی واقعی نمی آیند. به نظر می رسد که شخصی فکر می کند که چندین مو در کنار هم روی یک برس قرار گرفته اند، بافتی شبیه خارپشت ایجاد می کند. در بیشتر موارد، موی گراز و نایلون برای ایجاد یک برس جوجه تیغی در کنار هم قرار می گیرند.

8 اشتباه در حذف موهای زائد که باید از آنها اجتناب کرد

طرح موهای جوجه تیغی برای چندین مدل مو به خوبی کار می کند. موهای خارپشت برای کنترل موهای نازک‌تر عالی هستند، اما می‌توانند موهای ضخیم را کاملاً برس بزنند.

بهترین نوع برس مو

ترکیب های مختلف طرح برس و تراکم موها منجر به انواع بسیار متفاوت مو می شود. عاقلانه است که یکی از این برس ها را داشته باشید تا برای هر مشکلی که در مراقبت از مو پیش می آید آماده باشید.

برس مو بالشتک دار با نخ

کدام نوع برس مو برای شما مناسب است؟

این برس از نوع پارویی است که حاوی یک بالشتک بادی است که هنگام برس زدن موهای خود باد کرده و دوباره پر می شود. این بسیار ارزشمند است زیرا برس به طور طبیعی زمانی که موهای شما خیلی محکم کشیده می شود را جبران می کند. این به جلوگیری از آسیب هایی مانند پارگی و شکافتن کمک می کند.

نوع برس های بالشتکی برای باز کردن گره ها فوق العاده هستند.

برس موی با تهویه

کدام نوع برس مو برای شما مناسب است؟

انواع برس های دارای تهویه معمولاً دارای موهایی با فاصله زیاد هستند. آنها دارای منافذی در سر برس (محلی که موها هستند) دارند و در حین انجام مسواک زدن، جریان هوای عالی را فراهم می کنند.

8 اشتباه صاف کردن موها که به آنها آسیب می رساند

برس‌های تهویه‌شده برای موهای خیس بسیار مناسب هستند، زیرا پرزهای با فواصل پهن به موها آسیب نمی‌رسانند و تهویه‌ای که به‌وسیله شکل برس‌ها فراهم می‌شود، فرآیند خشک کردن سریع‌تر را ممکن می‌سازد.

برس مو مدل کلاسیک

برس مو مدل کلاسیک 

این برس ها برای ایجاد مدل موهای پیچیده و صاف بسیار مفید هستند. برس های یک ظاهر طراحی شده کلاسیک دارای سرهای کمی گرد هستند که لاستیکی شده اند. این باعث انعطاف پذیری بیشتر در هنگام برس زدن مو می شود و احتمال آسیب مو را کاهش می دهد.

برس موی گرد

برس موی گرد 

برس های گرد به شکل یک استوانه هستند و پرزها به طور کامل دور سر برس می چرخند. این اجازه می دهد تا هنگام برس زدن موهای خود دامنه حرکت بیشتری داشته باشید. این برس ها معمولاً دارای موهای متعددی هستند که در کنار هم قرار گرفته اند (خارپشتی) و برای ایجاد موج یا فر کردن جزئی به موهای شما عالی هستند.

اگر جواب این سوال برای شما مبهم است که کدام نوع برس مو برای شما مناسب است؟بهتر است که با یک متخصص صحبت کنید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا