مجله خبری اوج کده را دنبال کنید ...

یوتیوبر Switch OLED خود را به مدت 75 روز برای تست رایت رها می کند

تست استرس سوئیچ OLED نهایی : یک یوتیوبر عمداً سوئیچ OLED خود را برای بیش از 1800 ساعت در حال اجرا رها کرده است تا مشخص کند صفحه کنسول تا چه اندازه می‌تواند پیش از سوختن فشار داده شود.
OLED نینتندو سوییچ با اجرای Zelda Breath of the Wild
تست استرس سوئیچ OLED نهایی
یک یوتیوبر عمداً سوئیچ OLED خود را برای بیش از 1800 ساعت در حال اجرا رها کرده است تا مشخص کند صفحه کنسول تا چه اندازه می‌تواند پیش از سوختن فشار داده شود.

تست استرس سوئیچ OLED نهایی

تست استرس، که توسط یوتیوبر Wulff Den انجام شد، شامل گذاشتن یک اسکرین شات ثابت درون بازی از The Legend of Zelda: Breath of the Wild روی صفحه، با روشنایی کامل، در تمام ساعات روز بود. در حالی که Wulff Den در ابتدا قصد داشت تصویر را به مدت هفت روز بالا نگه دارد، او به اجرای آزمایش ادامه داد و 11 هفته پس از شروع آزمایش، یک فهرست ویدئویی را منتشر کرد که نتایج آن را فهرست‌بندی می‌کرد.
بیشتر بدانید : آیا می توان از کنترلر PS4 در PS5 استفاده کنید؟
این نتایج به طور قابل ملاحظه ای مثبت هستند. یوتیوبر خلاصه می‌کند: «سوختن OLED به هیچ وجه نباید برای شما نگران کننده باشد. مقایسه صفحه اولیه و نهایی اگر نیاز به کشتن زمان در رایانه خود دارید، این بازی شهرسازی یک بازی ضروری است.

یوتیوبر Switch OLED خود را به مدت 75 روز برای تست رایت رها می کند

او می‌گوید: «اگر نگران سوختن OLED در سوییچ خود هستید، زیرا در یک بازی حدود 2000 ساعت وقت دارید، فکر می‌کنم می‌توانید کمی آرامش داشته باشید. فکر نمی‌کنم این یک نگرانی عملی برای کسی باشد.»
بیشتر بدانید : رفع مشکل اجرا نشدن بازی Battlefield 2042 روی کامپیوتر
با این حال، او به این نکته اشاره می کند که سفیدی تصویر پس از آزمایش کمی تیره شد، در حالی که برخی از رنگ های دیگر رنگ مایل به سبزی به خود گرفتند. صرف نظر از این، این نوع حفظ تصویری نیست که برخی از طرفداران نگران آن بودند.

تحلیل: سوختن یا نسوختن OLED

از زمانی که مدل OLED کنسول در سال گذشته معرفی شد، طرفداران سوییچ نگران احتمال سوختگی هستند. حفظ تصویر از لحاظ تاریخی یکی از اشکالات صفحه‌نمایش‌های OLED، به‌ویژه تلویزیون‌ها بوده است و انتظار می‌رفت که در اینجا به یک اتفاق رایج تبدیل شود. بازی ها اغلب دارای تصاویر ثابتی هستند که برای مدت طولانی روی صفحه نمایش داده می شوند – مانند HUD ها، لوگوها یا منوهای اصلی – برخی را نگران می کند که دستی دوست داشتنی آنها به سرعت توسط علائم دائمی خراب شود.

تست استرس سوئیچ OLED نهایی

با این حال، ویدیوی Wulff Den نشان می‌دهد که بعید است چنین اتفاقی بیفتد. حتی اگر به ندرت اجازه دهید سوئیچ از دستان شما خارج شود، 1800 ساعت شما را به طول عمر کنسول می برد. این واقعیت که هیچ شبح یا علامتی از هر نوع در طول آزمایش اسید Wulff Den ظاهر نشد، نشان می‌دهد که بوفین‌های نینتندو گام‌های بزرگی در کاهش احتمال سوختن کنسول برداشته‌اند.
ما فکر می‌کنیم که می‌توانید با این آگاهی که حفظ تصویر یک نگرانی عمده نخواهد بود، کاملاً سالم و مطمئن باشید. احتمالاً بهتر است مطمئن شوید که چیز را رها نمی کنید.
اگر هنوز در مورد اینکه آیا کنسول برای شما مناسب است یا خیر، نمی‌دانید، بررسی OLED Nintendo Switch ما را بخوانید تا تصمیم خود را بگیرید.
بیشتر بدانید : نحوه حل مشکل لگ بازی COD Vanguard

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *