مجله خبری اوج کده را دنبال کنید ...

۵ تا از بهترین Agents در بازی Valorant

امین پناهی زاده

امین پناهی زاده

متاهل و عاشق همسرم ورزشکار و مدیر باشگاه بدنسازی مستر المپیا کوهدشت

آیا شما تازه وارد Valorant هستید و نمی توانید تصمیم بگیرید کدام نماینده را انتخاب کنید؟ آیا می خواهید بدانید که بهترین نمایندگان Valorant برای مبتدیان چه کسانی هستند؟

Riot’s Valorant از زمانی که به طور رسمی در سال 2020 منتشر شد، محبوبیت سریعی را تجربه کرده است. قابل درک است که این رونق محبوبیت منجر به هجوم گسترده بازیکنان جدید شد – برخی از آنها کهنه سربازان سایر بازی های FPS مانند CS:GO هستند، در حالی که برخی دیگر کاملاً جدید هستند.

مرتبط:راهنمای نهایی سیستم رنک بازی Valorant

اگر در بازی Valorant تازه کار هستید، ممکن است انتخاب از بین مجموعه بسیار متنوع عوامل این بازی برای شما دشوار باشد.

اما ناراحت نباش! ما شما را تحت پوشش قرار داده ایم ما در اینجا لیستی از پنج شخصیت برتر Valorant را برای مبتدیان داریم.

معیارهای رتبه بندی بهترین عوامل شجاع برای مبتدیان

در این لیست، ما فقط یک معیار اصلی داریم: داشتن توانایی های ساده و مکانیک ساده.

این به طور کلی به این معنی است که توانایی های عامل نباید شامل مکانیک پیچیده و/یا نیاز به شرایط خارجی اضافی برای استفاده باشد.

مبتدیان در حال حاضر باید به مکانیزم های اساسی بازی های FPS توجه داشته باشند که شامل داشتن هدف خوب و حس عالی بازی است. بنابراین، انتخاب عواملی با مکانیک ساده و توانایی‌های ساده به آن‌ها اجازه می‌دهد بیشتر روی این اصول تمرکز کنند.

 

1.sage

شخصیت سیج در بازی Valorant

سیج که به دلیل توانایی خود در بهبود و احیای متحدان مرده شناخته شده است، یک نگهبان مبتدی است که در هر سطح مهارتی مفید است. توانایی های او حول محور استفاده از گوی های رادیانیتی برای کمک به هم تیمی هایش و کاهش سرعت دشمن است.

Sage یکی از اولین نمایندگانی است که به طور خودکار برای حساب های جدید باز می شود – و دلیل خوبی هم دارد. او بدون شک یکی از ساده ترین عوامل بازی است.

اگر حداقل یک بار با او بازی کرده باشید، می دانید که توانایی های او برخی از ساده ترین مکانیک های بازی را دارد.

گوی مانع او به شما امکان می دهد یک دیوار محکم قرار دهید که از عبور هر کسی جلوگیری می کند. این شاید سخت ترین توانایی او برای استفاده باشد، که معنای زیادی ندارد زیرا کل کیت او نسبتاً ساده است.

شما می توانید جهت گوی مانع را بسته به زمین تنظیم کنید و برای تقویت آن به چند ثانیه نیاز است. به غیر از اینها، هیچ چیز “پیچیده” دیگری در مورد این توانایی وجود ندارد.

بقیه توانایی های او نیز بسیار ساده است.

گوی آهسته او به شما این امکان را می دهد که یک گوی کند را به منطقه هدفی که در هنگام فرود گسترش می یابد پرتاب کنید. حرکت هر عاملی که از ناحیه آسیب دیده عبور می کند تا 50 درصد کند می شود.

Healing Orb قابلیت امضای Sage است. این به شما اجازه می دهد، خوب، متحد خود یا خودتان را درمان کنید. توانایی نهایی او رستاخیز است، که اساساً به شما امکان می دهد یک متحد مرده را زنده کنید.

توانایی‌های سیج بسیار ساده و قابل درک است، که او را به بهترین نماینده برای مبتدیان تبدیل می‌کند.

2.بریمستون

Brimstone، یک سیگاری/کنترل کننده در Valorant

Brimstone یکی دیگر از عوامل Valorant است که از همان ابتدا باز است. او یک کنترل کننده قابل اعتماد است که توانایی هایش بسیار ساده است.

صبر کنید، یک عامل کنترل کننده برای مبتدیان؟

کنترلرها دقیقاً مبتدی ترین عوامل در Valorant نیستند، عمدتاً به دلیل اهمیت محوری دودها در این بازی. با این حال، کیت کلی بدون عارضه Brimstone، او را می‌توان به ساده‌ترین عامل کنترل کننده برای بازی تبدیل کرد.

Stim Beacon او علاقه‌مندان متعددی را برای او و متحدانش در یک منطقه کوچک فراهم می‌کند که شامل افزایش سرعت، سرعت شلیک سریع‌تر و تجهیز، بارگذاری مجدد و سرعت بازیابی بهتر است. فقط آن را به تیم خود نزدیک کنید، و هر متحدی در منطقه مورد حمله قرار می گیرد!

Brimstone همچنین دارای توانایی Incendiary است که یک نارنجک آتش‌نشانی را به محل مورد نظر پرتاب می‌کند و به هر کسی در منطقه آسیب‌دیده آسیب قابل توجهی وارد می‌کند. اگرچه برای هدف گیری صحیح نیاز به تمرین دارد، اما فرود Incendiary به دلیل اندازه مناسب منطقه بسیار آسان است.

قابلیت امضای Brimstone، Sky Smoke، ساده ترین دود برای استفاده برای مبتدیان است. این شامل هیچ گونه تنظیم فاصله یا ارتفاع و یا هر گونه تشنج در تنظیم پیش از دور نمی شود. (من به تو نگاه می کنم، آسترا.)

تنها کاری که باید انجام دهید این است که به نقشه تاکتیکی خود نگاه کنید و مکان دقیقی را که می خواهید دودهای خود را در آن قرار دهید پین کنید، سپس برای احضار ابرهای دود، بازیگران را انتخاب کنید. همچنین می‌توانید همزمان چند دود قرار دهید و به شما و تیمتان اجازه می‌دهد سریع‌تر وارد یک سایت شوید.

Orbital Strike توانایی نهایی Brimstone است. این اساساً یک بمب اتمی تاخیری با یک منطقه اثر بزرگ است. به همه بازیکنان در منطقه هدف آسیب زیادی وارد می کند و هر دشمنی که برای بیش از یک ثانیه در منطقه دستگیر شود تضمین می شود که می میرد.

همانطور که می بینید، توانایی های Brimstone بیشتر شامل مکانیک های نقطه و کلیک می شود. مبتدیان نباید در استفاده از این عامل کار سختی داشته باشند.

3.ققنوس

فینیکس، بهترین نماینده شجاع برای مبتدیان بازی دوئل

نفر بعدی در این لیست، دوئست بی حوصله و گاهی مغرور، فینیکس است. مشابه Sage و Brimstone، او همچنین یکی از اولین مامورانی است که به طور خودکار باز می شود.

سبک بازی فونیکس منعکس کننده شخصیت بیش از حد اعتماد به نفس و بی پروا اوست. توانایی های او به او این امکان را می دهد که به عنوان بازیکن ورودی برای تیمش به صورت تهاجمی بازی کند در حالی که برخی از اشکال ریکاوری را نیز فراهم می کند.

یکی از توانایی‌های او Curveball است که به شما امکان می‌دهد یک گوی آتش را پرتاب کنید که بازیکنان آسیب دیده را به مدت 1.5 ثانیه چشمک بزند. استفاده از این توانایی ساده است – فقط باید به پرتابه زاویه دار گوی آتش عادت کنید.

همچنین می توانید انتخاب کنید که گوی را به سمت چپ یا راست پرتاب کنید، که به شما امکان می دهد تا زمانی که سایت را به درستی زمان (و هدایت) کنید، به طور موثر وارد آن شوید. ایده اصلی این است که از آن در گوشه و کنار و دور از جایی که هم تیمی های خود هستند استفاده کنید.

توجه داشته باشید: از Curveball مستقیماً روی دشمنان استفاده نکنید زیرا احتمالاً هم تیمی های خود و خودتان را کور خواهید کرد.

در مورد ورود به سایت، Phoenix’s Blaze می تواند به شما کمک کند تا با ایجاد دیواری از شعله، یک سایت را فشار دهید. این دیوار دید بازیکن را مسدود می کند و به هر کسی که با آن در تماس باشد (به جز خود فینیکس) آسیب وارد می کند. مشابه Curveball، شما می توانید انتخاب کنید که دیوار آتش را با خم کردن جهت آن در هنگام ریخته گری منحنی کنید.

 

4.سوا

 Sova، بهترین عامل Valorant برای مبتدیانی که شروع کننده بازی می کنند

بر خلاف ققنوس مغرور، سووا یک کماندار سابق متواضع است که نقش یک عامل آغازگر را ایفا می کند. او یک استراتژیست قابل اعتماد و باتجربه است که به وضوح در توانایی هایش نمونه است.

Owl Drone یک قابلیت بازیابی است که به شما امکان می دهد یک پهپاد را برای بررسی یک سایت کنترل کنید. کنترل پهپاد با کنترل عامل شما تفاوت چندانی ندارد – فقط از کلیدهای جهت دار (WASD) برای حرکت و ماوس برای جهت گیری استفاده کنید.

Shock Bolt ابزار اصلی آسیب‌رسانی شماست. این یک skillshot است که نیاز به دانش و تجربه در مورد نحوه عملکرد پرتابه های آن در بازی دارد.

اما حتی بدون هیچ دانشی از ترکیب‌های فانتزی، باز هم می‌توانید با این توانایی به لطف ناحیه اثر مناسب آن، خسارت قابل قبولی وارد کنید.

Recon Bolt ابزار اصلی شناسایی سووا و توانایی امضای او است. مشابه شوک بولت، دانستن برخی ترکیب‌ها قطعا به شما کمک می‌کند تا این توانایی را به حداکثر برسانید.

با این حال، لازم نیست آنها را یاد بگیرید تا مفید باشند. تا زمانی که بتوانید فلش خود را روی یک مکان یا سطح مناسب فرود بیاورید، پس شما خوب هستید که بروید.

توانایی نهایی Sova، Hunter’s Fury، به شما امکان می دهد انفجارهای انرژی را آزاد کنید که از دیوارها نفوذ می کنند. آسیب قابل توجهی به هر ضربه دشمن وارد می کند و مرگ آنها را پس از دو ضربه تضمین می کند.

این توانایی جدا از مهارتی بودن، مکانیک پیچیده ای ندارد. از دیوارها می گذرد و به شما دیدی از هر دشمنی که ضربه می زنید را می دهد و ضربه زدن به آنها را با انفجارهای متوالی برای شما آسان تر می کند.

با این حال مراقب باشید، زیرا Hunter’s Fury می تواند به هم تیمی های شما نیز آسیب برساند. بنابراین، تمام تلاش خود را برای جلوگیری از ضربه زدن به آنها انجام دهید. خوشبختانه، می توانید مکان نما خود را بعد از هر بازیگری حرکت دهید، که به شما امکان می دهد هدف خود را بر اساس حرکات دشمنان خود (و هم تیمی ها) تنظیم کنید.

Sova مخصوصاً در نقشه هایی با چندین زوایای مهم مانند Bind و Haven به دلیل توانایی او در بررسی گوشه ها با حداقل خطر مفید است.

اگرچه توانایی‌های Sova دارای مهارت‌هایی هستند و ممکن است نیاز به یک ریزمدیریت اضافی داشته باشند، شما می‌توانید از همه آنها از فاصله ایمن استفاده کنید و شما را از خطر دور نگه دارید (بیشتر اوقات).

 

5. رینا

رینا والورانت

در نهایت، ما دوئست “بی دل”، رینا را داریم. او شخصیتی وحشی دارد و به عنوان کسی شناخته می شود که از رنج دشمنان خود لذت می برد.

به عنوان یک دوئست، سبک بازی رینا شامل حملات تهاجمی و شکست دادن برای تیم شما است. توانایی های او به خوبی با یکدیگر هم افزایی می کنند و هر چه دشمنان بیشتری را بکشید مؤثرتر می شوند.

هر چه بیشتر با رینا بکشید، او قوی تر می شود.

Reyna’s Leer توانایی اصلی ورود او است. کافی است آن را در جهت هدف پرتاب کنید، و هر دشمنی که توسط Leer تحت تأثیر قرار می‌گیرد Nearsight می‌شود، که اساساً آنها را مجبور می‌کند فقط دشمنان نزدیک را ببینند.

نکته منفی این است که دشمنان شما می توانند به “چشم” Leer شلیک کنند که کاملاً تأثیر آن را خنثی می کند. نکته کلیدی این است که Leer را به سمتی هدایت کنید که از جایی که می خواهید نگاه کنید دور است و زمان بسیار کمی برای واکنش به دشمنانتان باقی می گذارد.

رینا توانایی منفعل Soul Harvest را دارد. هر زمان که دشمنی را بکشید یا درست قبل از مرگ به او آسیب بزنید، یک گوی روح از خود باقی می‌گذارد که می‌توانید با استفاده از توانایی‌های امضای خود، بلعیدن و رد کردن، مصرف کنید.

Devour و Dismiss دو روی یک سکه هستند. آنها هزینه اعتباری یکسانی دارند و عملاً دو بخش از یک توانایی هستند.

تفاوت اصلی این است که Devour شما را تا 100 اسب بخار شفا می دهد در حالی که Dismiss شما را تا دو ثانیه آسیب ناپذیر می کند. تنها کاری که باید انجام دهید این است که اتصالات کلید مربوطه آنها را به خاطر بسپارید.

رینا همراه با ملکه نهایی خود، می تواند تیم دشمن را ویران کند. فقط Devour و Dismiss را با یکدیگر اشتباه نگیرید، تا در نهایت هر دوی آنها را هدر ندهید!

توانایی‌های رینا ممکن است در ابتدا ترسناک به نظر برسد، به خصوص با مکانیک‌های متفاوتی که در امضا و توانایی‌های نهایی او دخیل هستند. اما هنگامی که بیشتر با توانایی‌های او و هم افزایی آن‌ها آشنا شدید، او می‌تواند یک دوئست قوی و در عین حال نسبتاً آسان برای استفاده باشد.

کلمات پایانی

در اینجا شما آن را دارید – پنج بهترین عامل شجاع برای مبتدیان. همانطور که اشاره کردیم، همه آنها یک چیز مشترک دارند: توانایی های آنها ساده و دارای مکانیک بدون عارضه است.

آیا هیچ عاملی را در این لیست امتحان کرده اید؟ آیا وقتی آنها را بازی می کردید احساس “مبتدی دوستانه” داشتند؟ در نظرات به ما اطلاع دهید.

 

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *