مجله خبری اوج کده را دنبال کنید ...

10 ابزار برای تبدیل گوگل شیت به API

10 ابزار برای تبدیل گوگل شیت به API

10 ابزار برای تبدیل گوگل شیت به API : توسعه‌دهندگان برنامه‌های کاربردی یا Google Sheets با هزینه‌های بالای سرور باطن دست و پنجه نرم می‌کنند و باید با تأخیر و زمان بارگذاری کند مقابله کنند. در عوض، آنها می توانند انتخاب کنند که با Google Sheets API کار کنند. این APIها سریع، کاربرپسند و مقرون به صرفه هستند.

امروزه همه چیز از طریق اینترنت و ابر انجام می شود. یک برنامه کوچک روی سرور میزبانی می شود و از طریق اینترنت بین میلیون ها مصرف کننده توزیع می شود. در این مرحله، بسیاری از افرادی که به تنهایی وارد بازار می شوند، به دلیل هزینه های بالا نمی توانند سرورها و ماشین های مجازی را خریداری کنند.

10 ابزار برای تبدیل Google Sheets به API

در اینجا از Google Sheets API استفاده می‌شود که به توسعه‌دهندگان کمک می‌کند تا برنامه‌های کاربردی بسازند، API ایجاد کنند و پایگاه‌های داده را مدیریت کنند.

در این پست در مورد Google Sheets API، مزایای API برای Google Spreadsheets و بهترین ابزار برای تبدیل برگه های خود به API صحبت خواهیم کرد.

Google Sheets که در سال 2006 راه‌اندازی شد، به عنوان ابزاری مفید برای کسب‌وکارها برای تجزیه و تحلیل داده‌ها و گزارش‌دهی ارائه شد، زیرا گزینه‌هایی برای همکاری در تیم‌ها نیز فراهم می‌کند.

10 ابزار برای تبدیل گوگل شیت به API

در سال 2009، Google Sheets API راه اندازی شد، که این ابزار را برای افرادی که با مجموعه داده های بزرگ کار می کنند لازم است.

Google Sheets API بسیاری از مشکلات را برای توسعه دهندگان و تحلیلگران داده حل کرد، مانند خودکار کردن وظایف وارد کردن مجموعه های بزرگ از داده ها و اجازه دادن به توسعه دهندگان برای ایجاد برنامه ها و سیستم های خود.

Google Sheets همه کاره، ساده برای استفاده از هر کجا، پلتفرم آگنوستیک، و سازگار با سایر برنامه ها شد.

Google Spreadsheet را می توان به عنوان یک تماس API یا پایگاه داده استفاده کرد که امکان ذخیره داده ها را با هزینه بسیار کم فراهم می کند.

Sheets پلتفرمی با تأخیر صفر است زیرا APIهای Google سریع، انعطاف‌پذیر و فوق‌العاده سریع هستند.

چرا Google API یک پیشرفت است؟

برای پاسخ به آن، بیایید به دهه‌ای برگردیم که برنامه‌ها فقط frontend بودند و بک‌اند گران‌قیمت بودند که توسط یک کنترل‌کننده مرتبط می‌شدند.

API فضای بین باطن و رابط کاربری جلویی را اشغال می کرد، درست مانند یک پیشخدمت، در یک رستوران، و به عنوان رابط بین سرآشپز و مشتری عمل می کرد.

API امکانات بسیار زیادی را باز می کند زیرا اکنون یک API واحد می تواند به تعداد زیادی خدمت کند. Google API نیاز به سیستم‌های باطن گران قیمت را که معمولاً روی سرورهای بزرگی که در مراکز داده اجرا می‌شوند، با استفاده از هسته‌ها و رم بزرگ اجرا می‌کنند، حذف کرد.

Google Spreadsheets API ایجاد پایگاه داده و API را بدون هیچ هزینه ای نشان داد.

شما می توانید از خطر میزبانی سرورها در مراکز داده و سرمایه گذاری در تکرار برای یک برنامه کوچک تا عظیم خلاص شوید. Google API به شما کمک می کند مانند یک پایگاه داده و Boom از Google Sheet پرس و جو کنید! شما فارغ از هر گونه نگرانی هستید و یک برنامه انعطاف پذیر دارید!

Google Sheet API چگونه کار می کند؟

فرض کنید از قبل یک حساب کاربری Google Sheets دارید. Google Sheets API به شما امکان می دهد به صفحه گسترده متصل شوید، داده های آن را دریافت کنید و سپس آن را به برنامه تحویل دهید.

همچنین به کاربر امکان کنترل روی چیزهای مختلف دیگر مانند قالب بندی سلول را می دهد که به آنها اجازه می دهد رنگ ها، سبک های متن و سایر جنبه های صفحه گسترده را تغییر دهند.

با استفاده از Google sheet API، می توانید یک پایگاه داده رایگان با رابط کاربری آسان داشته باشید که به شما امکان می دهد داده های خود را مرور و سازماندهی کنید و در عین حال به عنوان یک سیستم مدیریت محتوا (CMS) نیز خدمت کنید.

10 ابزار برای تبدیل گوگل شیت به API

بیایید به ابزارهایی نگاه کنیم که می توانند صفحات گسترده گوگل شما را به یک API تبدیل کنند.

SheetDB

SheetDB انعطاف پذیری برای استفاده از هر زبان برنامه نویسی را در حالی که کاربرگ Google خود را به API تبدیل می کنید، می دهد. کتابخانه های زیادی دارد و از ابزارهای مختلف پشتیبانی می کند. هر موردی که باشد، SheetDB می تواند یک رابط API عالی برای برنامه شما باشد.

می توانید آن را به صورت رایگان امتحان کنید. SheetDB برای همیشه رایگان است و به شما دو API صفحه گسترده، 500 درخواست در ماه، قطعه‌های فرمان و مجوز سفارشی می‌دهد.

رابط API

رابط API توسط Mixed Analytics مورد اعتماد بیش از 500 هزار کاربر در سراسر جهان است. این یک ابزار قدرتمند و انعطاف پذیر است که به شما امکان می دهد بدون هیچ کدنویسی به Google Sheets متصل شوید. می‌توانید با پیش‌تنظیم‌های داخلی موجود شروع کنید که به شما امکان می‌دهد داده‌ها را از مکان‌های مختلف در یک مکان و بدون نوشتن هیچ کدی واکشی کنید.

API Connector یک طرح رایگان دارد که به شما کمک می کند فوراً شروع کنید. شما شامل یک کاربر، 250 درخواست در ماه، منابع داده نامحدود، ردیف های نامحدود، عملکرد IMPORTAPI، سلول های مرجع و مبدل JSON می شوید.

SheetBest

با SheetBest، صفحات گسترده به API های RESTful برای برنامه های کاربردی وب تبدیل می شوند. صفحات گسترده Google را می توان به راحتی با ابزارهای BI، پانل های مدیریت، CMS، وب سایت ها یا برنامه ها با استفاده از SheetBest پیوند داد.

7 بهترین ابزار ایمن انتقال فایل مدیریت شده (MFT) برای تجارت

شروع با SheetBest رایگان است. دو اتصال، 250 درخواست در ماه، اتصالات Google Spreadsheets و Full CRUD API به شما می دهد.

Sheety

Sheety صفحه گسترده شما را به یک API آرامش بخش JSON تبدیل می کند، به این معنی که می توانید داده ها را در داخل و خارج از yo دریافت و تغییر دهید.
صفحه گسترده خود را بدون استفاده از برنامه شخص ثالث.

لازم نیست نگران مدیریت سرور یا آپتایم باشید زیرا Sheety همه چیز را برای شما انجام می دهد. هدف اصلی آن کمک به شما در تکمیل و تنظیم درخواست است.

Sheety یک برنامه رایگان برای شروع دارد. در این طرح رایگان، پروژه های نامحدود، CRUD، 200 درخواست در ماه و 100 ردیف در هر برگه دریافت می کنید.

Stein استین

Stein دارای یک رابط آشنا و ساده است که به شما قدرت همکاری یکپارچه را در حین ایجاد نمونه های اولیه خود، همه در Google Sheets می دهد.

استین در حین اتصال به صفحات گسترده، تولید نمودار و تجزیه و تحلیل داده‌ها را به یک راهپیمایی تبدیل می‌کند. این یک ابزار کاملاً انتزاعی است که در آن نیازی به نگرانی در مورد ریزدانه های زیرین نخواهید بود.

می توانید به صورت رایگان از Stein استفاده کرده و استفاده کنید. 5000 درخواست در ماه، 200 ردیف و اتصالات نامحدود ورق را در طرح شروع ارائه می دهد.

sheet2api

sheet2api به شما امکان می دهد صفحات گسترده را به یک API تبدیل کنید و برخلاف سایر ابزارها، پشتیبانی آنلاین اکسل، حافظه پنهان API هوشمند، ردیف های نامحدود و غیره را نیز ارائه می دهد. این ابزار قالب هایی را ارائه می دهد که به توسعه دهندگان اجازه می دهد صفحات گسترده را به راحتی در وب سایت یا برنامه ها ادغام کنند.

برخی از موارد استفاده رایج از sheet2api عبارتند از جاسازی Google Sheets در وب‌سایت، ارسال داده‌ها از فرم وب‌سایت به صفحه، فهرست‌بندی وبینارها با استفاده از صفحات گسترده، استفاده از برگه‌ها به عنوان CMS، وارد کردن JSON به Google Sheet و غیره.

می‌توانید با یک طرح رایگان که 3 API صفحه‌گسترده، 350 درخواست در ماه، 25 ردیف، و خواندن و نوشتن عملیات داده ارائه می‌کند، شروع کنید.

شیتسون

با Sheetson، می‌توانید APIها را از Google Sheets در چند ثانیه بسازید. این سریع، ایمن و قابل اعتماد است. Sheetson به شما این امکان را می دهد که تا آنجا که ممکن است درخواست های طراحی و تغییرات را در برنامه خود ارسال کنید.

طرح رایگان Sheetson، با نام مستعار “Hobbyist”، صفحات گسترده نامحدود، ردیف های نامحدود در هر صفحه، درخواست های نامحدود، پشتیبانی اولیه و پرس و جوهای اولیه را در اختیار شما قرار می دهد.

صفحات گسترده Api

API Spreadsheets یک ابزار توسعه دهنده است که وارد کردن، خواندن و گزارش گیری صفحات گسترده پیچیده را امکان پذیر می کند. صفحات گسترده API فایل‌های مشتریان، مشتریان و تیم‌های داخلی را به هم متصل می‌کنند تا همه داده‌های شما را در یک مکان نگه دارند.

برای کنترل دسترسی به صفحه گسترده و ثبت مشاهده در داخل شرکت خود، از صفحات گسترده API استفاده کنید. با طرح رایگان، 1500 ردیف در هر فایل، حداکثر سه فایل و 50 عملیات در روز دریافت می کنید.

9 بهترین نرم افزار برای بازیابی اطلاعات اندروید

اگر می خواهید API های آماده تولید ایجاد کنید، sheetlabs بهترین گزینه است و به شما امکان می دهد اولین API خود را با چند کلیک ایجاد کنید. با ایجاد API، همچنین گزینه ای برای ردیابی استفاده از API در زمان واقعی و تجزیه و تحلیل برای تجزیه و تحلیل داده های استفاده دارد.

با این طرح رایگان، 5 APIS، 10000 درخواست در ماه، پنج کاربر و پنج صفحه گسترده دریافت می کنید.

Google Sheet API

Google Sheets API به شما امکان می دهد با استفاده از جاوا، جاوا اسکریپت یا پایتون داده ها را در Google Sheets بخوانید، بنویسید و قالب بندی کنید. Google Sheets API یک رابط RESTful برای خواندن و به روز رسانی داده های صفحه گسترده ارائه می دهد.

فعالیت‌های معمولی با استفاده از این API شامل ایجاد، خواندن و نوشتن مقادیر سلول، قالب‌بندی و مدیریت برگه‌های متصل می‌شود.

می‌توانید از عملکرد Google Sheets برای ایجاد یک موتور ذخیره‌سازی برای پایگاه داده یا API خود استفاده کنید. Google Sheet API رایگان است مگر اینکه تحت محدودیت های سهمیه API باشید.

API برای Google Sheets وارد کردن، صادر کردن و تجزیه و تحلیل داده ها را برای Google Sheets و توسعه دهندگان برنامه آسان می کند. استفاده از ابزارهایی برای تبدیل صفحات گسترده Google به API، کارهای دستی یکنواخت مانند ورود داده ها به برگه ها را حذف می کند و فرآیند را خودکار می کند.

بنابراین، اگر روزانه روی یک مجموعه داده بزرگ در Excel یا Sheets کار می‌کنید، این ابزارها می‌توانند برگه‌های شما را به API تبدیل کنند که کار شما را آسان کرده و در هزینه و تلاش زیادی صرفه‌جویی می‌کند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *