مجله خبری اوج کده را دنبال کنید ...

2 راه ساده برای تغییر رنگ پس زمینه استوری اینستاگرام

امین پناهی زاده

امین پناهی زاده

متاهل و عاشق همسرم ورزشکار و مدیر باشگاه بدنسازی مستر المپیا کوهدشت

شما می توانید استوری اینستاگرام خود را به روش های مختلفی سفارشی کنید، از جمله تغییر رنگ پس زمینه.
به طور خاص، دو راه اصلی برای تغییر رنگ پس‌زمینه استوری شما وجود دارد. اینکه از کدام یک استفاده می کنید بستگی به این دارد که آیا می خواهید یک عکس یا ویدیو را با استوری خود اضافه کنید یا فقط متن و برچسب.

در اینجا نحوه تغییر رنگ پس‌زمینه استوری اینستاگرام به هر دو صورت آمده است.

چگونه رنگ پس زمینه استوری اینستاگرام خود را در صورت داشتن تصویر یا ویدیو تغییر دهید

اکثر استوری های اینستاگرام شامل یک عکس هستند. اما اگر آن تصویر کل صفحه را پر نکند، فضای خالی در پس‌زمینه وجود خواهد داشت.
با استفاده از ابزار Draw می توانید این رنگ پس زمینه را تغییر دهید. این روش کمی مبهم است، اما کار می کند، و به شما امکان می دهد تقریباً هر رنگی را که می خواهید انتخاب کنید.
1. اینستاگرام را باز کنید و روی نماد داستان خود در بالا سمت چپ ضربه بزنید، سپس عکس یا ویدیویی را که می‌خواهید آپلود کنید انتخاب کنید.
2. روی نماد سه نقطه در گوشه سمت راست بالا ضربه بزنید، سپس Draw را انتخاب کنید.
روی Draw کلیک کنید
3. نوار ابزار در بالا و پایین صفحه ظاهر می شود. روی سمت چپ ترین گزینه در نوار ابزار بالا ضربه بزنید (به نظر می رسد نوک مداد)، و رنگ مورد نظر خود را از نوار ابزار پایین انتخاب کنید.
نکته سریع: همچنین اگر می‌خواهید پس‌زمینه شما شفاف باشد، می‌توانید گزینه برجسته‌کننده را در وسط نوار ابزار بالا انتخاب کنید. و اگر رنگی که می خواهید در نوار ابزار پایین نیست، می توانید از ابزار قطره چکان در سمت چپ برای انتخاب رنگ مستقیماً از عکس یا ویدیوی خود استفاده کنید.
4. انگشت خود را در هر نقطه از صفحه ضربه بزنید و نگه دارید. پس از یک ثانیه، کل صفحه با رنگی که انتخاب کرده اید پر می شود.
5. اکنون روی سمت راست ترین گزینه در نوار ابزار بالا ضربه بزنید تا پاک کن روشن شود. انگشت خود را روی صفحه بکشید تا رنگ پوشاننده عکس یا ویدیوی شما پاک شود.
این می تواند یک فرآیند نامرتب باشد، بنابراین آهسته پیش بروید و به یاد داشته باشید که از دکمه Undo در بالا سمت چپ استفاده کنید. همچنین می توانید از نوار لغزنده سمت چپ استفاده کنید تا برس خود را بزرگتر یا کوچکتر کنید.
تغییر رنگ پس زمینه اینستاگرام
پس از اتمام کار، ادامه دهید و هر برچسب یا عنوانی را که می خواهید اضافه کنید، سپس آن را پست کنید.
نکته سریع: همچنین می‌توانید تصویری را در گوشی خود ذخیره کنید که رنگ پس‌زمینه مورد نظر شما را دارد و سپس آن را در استوری خود آپلود کنید. همچنان می‌توانید متن و سایر برچسب‌ها را به آن اضافه کنید.
مطالب مرتبط:
نحوه Unmute کردن در اینستاگرام

چگونه رنگ پس زمینه استوری اینستاگرام خود را با ابزار Create تغییر دهیم

راه دیگری که اکثر افراد استوری اینستاگرام می‌سازند، استفاده از ابزار Create است. این ویژگی به شما قالب هایی می دهد که می توانید از آنها برای ارسال سریع نظرسنجی، تایمر، GIF و موارد دیگر استفاده کنید. تفاوت بزرگ این است که به شما اجازه نمی دهد عکس یا فیلم را اضافه کنید.
و برخلاف روش بالا، ابزار Create دارای ویژگی است که به شما امکان می‌دهد رنگ‌های پس‌زمینه را دقیقاً در آن تغییر دهید. در اینجا نحوه استفاده از آن آورده شده است.
1. اینستاگرام را باز کنید و به سمت راست بکشید تا دوربین روشن شود و سپس گزینه Aa Create را در سمت چپ انتخاب کنید.
روی aa crate کلیک کنید
2. صفحه ای ظاهر می شود که در آن می توانید الگوی استوری خود را انتخاب کنید. همچنین متوجه خواهید شد که یک حباب کوچک در گوشه پایین سمت راست ظاهر می‌شود – روی این حباب ضربه بزنید تا رنگ‌های پس‌زمینه را طی کنید.
3. وقتی یکی را پیدا کردید که دوست دارید، الگوی استوری خود را انتخاب کنید و همه آن را پر کنید. وقتی آماده شدید، آن را پست کنید.
روی شکل حباب کلیک کنید
در اینجا می توانید از روش ابزار Draw نیز استفاده کنید. هنگامی که ساخت استوری خود را تمام کردید و به صفحه ای رسیدید که به شما امکان می دهد انتخاب کنید چه کسی می تواند آن را ببیند، روی نماد سه نقطه در بالا سمت راست ضربه بزنید و Draw را انتخاب کنید. همه مراحل مشابه کار می کنند.
 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا