مجله خبری اوج کده را دنبال کنید ...

7 تکنیک برتر SEO برای اجرا در سال 2022

7 تکنیک برتر SEO برای اجرا در سال 2022 :بهینه سازی جستجوی موبایل 2. تعامل در رسانه های اجتماعی 3. توسعه یک استراتژی جستجوی ارگانیک 4. محتوای با کیفیت افزایش سرعت سایت مشاهده بیشتر

در چند سال گذشته، با هوشمندتر شدن موتورهای جستجو، سئو به طور قابل توجهی تغییر کرده است. تفاوت زیادی بین آنچه که سئو پنج یا دو سال پیش بود و امروز وجود دارد. با توجه به روشی که خود اینترنت و موتورهای جستجو در حال تکامل بوده اند، این تعجبی ندارد. این پیشرفت در سئو باعث شده تا بازاریابان و مشاغل آنلاین تکنیک های خود را تغییر دهند تا به دلایل مختلف به بازدیدکنندگان دسترسی پیدا کنند.

7 تکنیک برتر SEO برای اجرا در سال 2022

بازاریابی محتوا همیشه بسیار مهم بوده است، اما دیگر کافی نیست در مورد چندین کلمه کلیدی صنعتی تحقیق کنید، آنها را در وبلاگ خود قرار دهید و برای ارسال لینک به سایت خود به شبکه وابسته اعتماد کنید. امروزه، سایت‌هایی که بهترین عملکرد را در موتورهای جستجو دارند، سایت‌هایی هستند که برای موبایل و تجربه کاربری بهینه شده‌اند.

در سال 2014 تا حد زیادی به اشتباه دستورالعمل های گوگل، تغییرات قابل توجهی در بهینه سازی موتورهای جستجو مشاهده شد. این موتور جستجوی غول پیکر الگوریتم خود را به روز کرد و باعث وحشت بازاریابان و وحشت در بین بسیاری دیگر شد. بر کاهش دید صفحات کم ارزش به ویژه صفحاتی که برای کلمات کلیدی بیش از حد بهینه شده بودند تمرکز داشت.

با توجه به اینکه سال 2015 در حال حاضر فرا رسیده است، به نظر می رسد به سختی تکنیک های بهینه سازی باقی مانده است که شما را دچار مشکل نکند. با این حال، برخی از استراتژی‌ها وجود دارند که ترافیک ارگانیک وب‌سایت شما را در سال 2015 افزایش می‌دهند. این مهم است که بدانید موتورهای جستجو دقیقاً چه می‌خواهند، چگونه کیفیت محتوای خود را بهینه کنید و تجربه کلی سایت خود را به منظور بهبود عملکرد خود در صدر قرار دهید. کسب و کار. در اینجا 7 تکنیک برتر SEO که باید پیاده سازی کنید آورده شده است.

1. بهینه سازی جستجوی موبایل

طی چند سال گذشته، تحقیقات نشان می‌دهد که بیش از 50 درصد از جستجوگران موبایل به دنبال یک کسب‌وکار محلی برای خرید در فروشگاه هستند. این دیگر بر کسی پوشیده نیست که امروزه اکثر کاربران بیشتر از رایانه ها از این دستگاه استفاده می کنند. در هنگام دسترسی به اینترنت در حال حرکت، سهولت استفاده استثنایی را برای کاربران فراهم می کند. با توجه به این واقعیت ها، پیش بینی ها این است که سئو برای هدف قرار دادن این بازار رو به افزایش سفارشی سازی می شود.

بیشتر بدانید:  نحوه تغییر پورت RDP در ویندوز 10

امروزه تلفن های هوشمند بیش از 100 برابر قدرت محاسباتی یک ماهواره معمولی دارند. آنها مانند رایانه های شخصی هستند که در جیب و کیف های افراد بالقوه حمل می شوند. بنابراین، بهینه‌سازی جستجوی موبایل برای کمپین‌های سئوی شما در سال 2015 بسیار مهم است، زیرا در هدف قرار دادن افرادی که احتمال بیشتری برای بازدید حضوری از کسب و کار شما دارند، بسیار مهم است. اگر کسب و کار شما مشتریان آنلاین را هدف قرار می دهد، باید استراتژی های بازاریابی و سئوی خود را برای هدف قرار دادن این کاربران جهت دهید.

2. تعامل در رسانه های اجتماعی

به گفته کارشناسان، سیگنال های رسانه های اجتماعی برای موفقیت یک کسب و کار در موتورهای جستجو حیاتی هستند. محققان فاش کرده‌اند که کسب‌وکارها یا شرکت‌هایی که در سایت‌هایی مانند Google+، Trip Advisor، Facebook، Tweeter و Yelp، در میان چندین مورد دیگر، نظرات خود را بررسی می‌کنند، تعداد زیادی بازدیدکننده دریافت می‌کنند.

امروزه اکثر کاربران اینترنت در این دایرکتوری ها و پلتفرم های رسانه های اجتماعی از جمله اینستاگرام، لینکدین و پینترست جستجو می کنند. این پلتفرم ها طی چند سال گذشته روند سئو را دیکته کرده اند و استفاده از آنها سالانه در حال افزایش است. آنها تعدادی تکنیک از جمله صفحات سرگرم کننده، فالوورها، ذکر رسانه های اجتماعی و تعداد دفعات ارسال را برای دسترسی به افراد بالقوه ارائه می دهند. آنها برای نمایش آنلاین کسب و کار شما حیاتی هستند و انتظار می رود این روند در سال 2015 بیشتر رشد کند.

3. یک استراتژی جستجوی ارگانیک ایجاد کنید

یک استراتژی جستجوی ارگانیک که شامل یک رویکرد اختصاصی متمرکز بر مصرف کننده است به شدت توصیه می شود. این مستلزم حضور کل برند و نه فقط کلمات کلیدی، درک رفتار مشتری، ترجیحات مصرف، نیازها و مسیرهای تبدیل است. این در مورد اطلاع رسانی و بهینه سازی عملکردهای بازاریابی و درگیر کردن واقعی همه مصرف کنندگانی است که با نام تجاری کسب و کار شما به صورت آنلاین روبرو می شوند.

4. محتوای با کیفیت

در چند سال گذشته، یکی از رایج ترین عبارات در سئو، «محتوا پادشاه است» بوده است. محتوای با کیفیت که اصلی، خوب نوشته شده و مرتبط باشد، برای هر وب سایت، کسب و کار یا شرکتی ضروری است. اطمینان از اینکه محتوای شما در ارتباط با مشتریان بالقوه ای که در جستجوی محصولات یا خدمات شما هستند، بسیار مهم است. صفحات وب شما باید در جهت تمرکز بر موضوعات فردی به جای کلمات کلیدی فردی باشد. کلمات کلیدی مناسب را برای محتوای خود انتخاب کنید و از تراکم مناسب اطمینان حاصل کنید. هنگام انتخاب عبارات کلیدی، عباراتی را که به احتمال زیاد ترافیک را به سمت سایت شما هدایت می کنند، عباراتی که ترافیک را به سمت رقبای شما هدایت می کنند و تعداد دفعاتی که افراد عبارات خاصی را جستجو می کنند را دنبال کنید.

بیشتر بدانید:  نحوه روشن کردن حالت تاریک در نینتندو سوییچ

انتظار می رود که محتوای با کیفیت در سال 2015 برای استراتژی های موثر سئو بسیار مهم باشد و اهمیت آن در موتورهای جستجوی مختلف احساس شود. گوگل دستورالعمل هایی دارد که استفاده از کلمات کلیدی را تنظیم می کند و به طور منظم الگوریتم های خود را برای تنظیم در گرد و غبار.

5. افزایش سرعت سایت

بسیاری از کارشناسان سئو موافق هستند که لینک های ورودی یک وب سایت در سال جاری بسیار مهم خواهد بود، و بسیاری معتقدند که اهمیت آن با افزایش توجه الگوریتم های موتورهای جستجو به جریمه کردن لینک های ضعیف افزایش می یابد. اطمینان حاصل کنید که سایت شما عاری از هرزنامه، بدافزار و سایر مشکلات سایت معتبر و سریع است. با باهوش تر شدن الگوریتم ها، روی خرید لینک های با کیفیت تمرکز کنید و سعی کنید لینک های ورودی خوبی به دست آورید. تبلیغات بیش از حد و صفحات مملو از پیوندهای انکار اغلب منجر به شهرت بد و وب سایت کند می شود. سرعت سایت شما تجربه ای با کیفیت را برای کاربران شما تضمین می کند. کارشناسان می گویند یک ثانیه تاخیر در زمان بارگذاری صفحه منجر به کاهش حدود 7 درصدی در فروش می شود. بنابراین، داشتن لینک های ورودی با کیفیت، یک تکنیک بسیار مهم سئو است که تنها اعتبار و اعتبار وب سایت شما را افزایش می دهد.

6. URL وب سایت خود را برجسته کنید

وب سایت هایی با ساختارهای URL ساده معمولاً نسبت به وب سایت هایی با ساختار نامرتب و سازماندهی گیج کننده محتوا رتبه بالاتری دارند. آدرس‌ها و لینک‌ها بلوک‌های سازنده یک وب‌سایت هستند، بنابراین مطمئن شوید که سازگار هستند و برای موتورهای جستجو مناسب هستند. صفحاتی که دارای لینک های خروجی زیادی هستند به رتبه بندی موتورهای جستجو لطمه می زنند.

7. ساختار وب سایت

هر چه یک سایت برای انسان جذاب تر باشد، موتورهای جستجو آن را بیشتر دوست دارند. وب‌سایت‌هایی با ناوبری ساده نسبت به وب‌سایت‌هایی که ساختار URL و سازمان محتوایی نامرتب دارند، بازدیدکنندگان را جذب می‌کنند. گوگل معمولاً نرخ پرش و زمان صرف شده در یک سایت را به عنوان عوامل رتبه بندی در نظر می گیرد. اگر بازدیدکنندگان به دلیل سردرگمی ناوبری و ساختار محتوای ضعیف از بین می‌روند، می‌توانید مطمئن باشید که ربات‌های جستجو نیز همینطور هستند. این منجر به خطاهای کراو می شود و به طور قابل توجهی بر رتبه شما تأثیر می گذارد. بنابراین، اطمینان حاصل کنید که سایت شما به خوبی ساختار یافته و برای بازدیدکنندگان جذاب است تا ترافیک را افزایش داده و حفظ کند.

نتیجه

سئو در چند سال گذشته به شدت رشد کرده است و موتورهای جستجو هوشمندتر و هوشمندتر می شوند. از این رو، آگاهی از به‌روزرسانی‌ها و تغییرات کنونی در تعمیق دانش شما در مورد نحوه استفاده از آن بسیار مهم است. با استفاده از تکنیک‌های فوق، می‌توانید به مشتریان بالقوه بیشتری نسبت به قبل دسترسی داشته باشید و نیازهای آنها را بهتر درک کنید.

در اینجا یک ویدیوی نمونه است که شما را در آموزش اصطلاحات و مفاهیم SEO راهنمایی می کند. امیدوارم که آن را مفید بیابید.

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *