مجله خبری اوج کده را دنبال کنید ...

7 دلیل برای اینکه چرا باید سفر کنید

7 دلیل برای اینکه چرا باید سفر کنید

امروز بیش از هر زمان دیگری احساس می‌شود که دنیا به معنای واقعی کلمه در نوک انگشتان شماست و می‌توانید عملاً به هرجایی که می‌خواهید بروید، حتی بدون نیاز به ترک محل امن خانه. این در حال حاضر چیز خوبی است، در حالی که بسیاری از ما هنوز در طول همه‌گیری در محل خود پناه می‌گیریم. اما در حالی که در حال حاضر از پورتال های مجازی خود به سایر نقاط جهان سپاسگزاریم، قطعاً رویای این را داریم که به محض ایمن شدن این کار دوباره به جاده برسیم.

چرا باید سفر کنیم؟

خوب، هسته اصلی همه کارهایی که ما در HI USA انجام می دهیم این باور است که سفر ابزار قدرتمندی برای ایجاد دنیایی بهتر و شهروندانی است که تنوع سیاره ما را جشن می گیرند. در دنیای ایده آل ما، هر کس این شانس را دارد که حداقل یک بار به یک مکان جدید برود (ما حتی بورسیه هایی برای کمک به تحقق آن داریم). اما حتی فراتر از اینکه دنیا را به مکانی بهتر تبدیل کنید، دلایل خوبی برای سفر تا جایی که می توانید وجود دارد.

1: کسب تجربیات جدید

روتین قاتل روح است و هیچ چیز بهتر از احساس تجربه چیزی جدید در مکانی جدید نیست. چه به یک ایالت جدید یا یک قاره کاملاً جدید، سفر به جایی که قبلاً هرگز نرفته اید، راهی عالی برای رهایی از همان زندگی قدیمی قدیمی و تجدید قوا در تخیل است. وقتی به خانه بازمی‌گردید، احساس شادابی و انرژی برای مقابله با چالش‌های زندگی خواهید داشت.

2: سرو غذاهای جدید ! (و سایر تجربیات فرهنگی)


غذا راه عالی برای درک و ارتباط با فرهنگ های دیگر است، مانند هنر و موسیقی محلی، زیرا همه اینها بیان انسانیت و تجربه ما از آن است.

3:پیوند

چیزی در مورد سفر وجود دارد – شاید جدید بودن، شاید چالش‌هایی که پیش می‌آیند – که باعث می‌شود مردم در سطحی با یکدیگر ارتباط برقرار کنند که به نظر می‌رسد فراتر از قوانین جامعه معمولی است، به خصوص وقتی در هاستل‌های HI USA اقامت می‌کنید. اگر به تنهایی سفر می‌کنید، در حین حرکت با خودتان «پیوند» برقرار می‌کنید و همچنین برای ملاقات با افراد جدیدی که می‌توانند در نهایت دوستی مادام‌العمر باشند، بازتر هستید. اگر با دوستان یا عزیزانتان سفر می‌کنید، تجربیات جاده شما را به هم نزدیک‌تر می‌کند، زیرا با هم خاطره‌سازی می‌کنید و بر موانع غلبه می‌کنید.

4:به دست آوردن حس دیدگاه و قدردانی

بازدید از یک مکان جدید راه خوبی برای نگاه کردن به زندگی خود و دیدن آن از طرف دیگر است. دیدن مکان‌هایی که افراد دارای حقوق متفاوت، درآمدهای متفاوت و ایده‌های متفاوت هستند، باعث می‌شود تجربیات و نظرات خود را به چالش بکشید و به شما کمک می‌کند تا از خوبی‌های زندگی‌تان قدردانی کنید که اغلب به راحتی می‌توان آن را بدیهی دانست.

5:ذهن خود را باز کنید

نمی توان انکار کرد که سفر برای باز کردن ذهن ضروری است. همانطور که با افراد مختلف ملاقات می کنید، تجربیات جدیدی کسب می کنید، و از مکان های خارجی بازدید می کنید، واقعیت این چیزها هر گونه تصور قبلی را که ممکن است قبلا داشته اید، از بین ببرد. شما مردم را افرادی مانند خود خواهید دید و نه به عنوان کلیشه های مبتنی بر جغرافیا، و خواهید فهمید که شهرهای معروف بیشتر از مناظر شناخته شده آنها هستند. چالش‌ها، مهربانی غریبه‌ها و زیبایی و تنوع دنیای طبیعی فقط باعث می‌شود که شما را نسبت به شیوه‌های مختلف تفکر و بودن بازتر کنید و آنها را بپذیرید.

6:خاطره سازی

این یک کمی کلیشه ای است، اما درست است: هیچ کس به زندگی خود نگاه نمی کند و آرزو می کند که ای کاش آیفون های خود را مرتباً ارتقا می داد. آنها به سفر فراموش نشدنی قطار در اروپا، زمانی که در نیویورک گم شدند و بهترین تکه پیتزا را پیدا کردند، یا اینکه چگونه در هاستل با شوهرشان آشنا شدند، فکر می کنند. تجربیات سفر شما همیشه همراه شما خواهد بود، و زمانی که به یک مسافرت نیاز دارید، می‌توانند منبع ارزشمندی برای یادآوری اینکه زندگی چقدر می‌تواند خوب باشد.

7:اقامت در هتل های مختلف

سفر خوب است و اقامت در هتل ها حتی بهتر است. هتل‌ها در مکان‌های متنوعی قرار دارند – از پارک‌های ساحلی گرفته تا شهرهای بزرگ – و همگی شناخت واقعی یک مکان، مردم و فرهنگ آن را آسان می‌کنند و در عین حال فرصت‌هایی را برای مسافران ایجاد می‌کنند تا با یکدیگر تعامل داشته باشند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *