مجله خبری اوج کده را دنبال کنید ...

7 راهکار برای مقابله با التهاب بدن

مبارزه با التهاب در 7 مرحله ساده

7 راهکار برای مقابله با التهاب بدن: علم ثابت کرده است که التهاب مزمن و با درجه پایین می تواند به یک قاتل خاموش تبدیل شود که به بیماری های قلبی عروقی، سرطان، دیابت نوع 2 و سایر شرایط کمک می کند.
این واقعیت که از هر پنج نفر سه نفر در سراسر جهان به دلیل بیماری مرتبط با التهاب جان خود را از دست می دهند، پرچم های قرمز جدی را برمی انگیزد.
خوشبختانه، کارهای زیادی وجود دارد که می توانید برای مقابله با آن انجام دهید.
7 راهکار برای مقابله با التهاب بدن
کارشناسان دانشکده پزشکی مشهور هاروارد به تازگی مبارزه با التهاب را منتشر کرده اند – گزارش بهداشتی ویژه که به وضوح تهدیدی را که التهاب مزمن برای سلامتی و رفاه شما ایجاد می کند افشا می کند و اقدامات پزشکی و شیوه زندگی را که می توانید برای محافظت از خود انجام دهید را نشان می دهد.
به ما بگویید، ما نسخه‌ای از مبارزه با التهاب را برای شما ارسال می‌کنیم، که راهبردهای بسیار مؤثر و مبتنی بر شواهد را نشان می‌دهد که می‌توانید قبل از اینکه فرصتی برای به خطر انداختن سلامتی شما پیدا کند، برای کاهش التهاب درجه پایین استفاده کنید.
این مراحل را از امروز شروع کنید. مبارزه با التهاب راه را به شما نشان می دهد!

مرحله اول: برای غلبه بر التهاب غذا بخورید.

کارشناسان هاروارد هشدار می دهند که بسیاری از “رژیم های غذایی ضد التهابی” بر اساس علم نیستند. در این گزارش ویژه، سه گزینه رژیم غذایی را خواهید دید – به علاوه غذاهای ضروری “بایدها و نبایدها” برای کمک به سرکوب سطوح التهاب.

مرحله 2: حرکت کنید!

مبارزه با التهاب نشان می دهد که چقدر ورزش هوازی (به طور شگفت انگیزی کم!) برای کاهش سطح التهاب لازم است – و اینکه ورزش بیش از حد ممکن است در واقع واکنش التهابی را تحریک کند.

مرحله سوم: وزن خود را مدیریت کنید.

راهبردهای ساده ای را کشف کنید که به شما در کاهش چربی شکمی کمک می کند – نوعی که مواد شیمیایی پیش التهابی تولید می کند. به عنوان مثال، شما رازهای شگفت انگیز بدون درد را یاد خواهید گرفت که به کاهش قند در رژیم غذایی خود کمک می کند.

مرحله چهارم: خواب کافی داشته باشید.

خواب ناکافی نه تنها انرژی و بهره وری را از شما می گیرد، بلکه التهاب را نیز افزایش می دهد – که به ویژه برای سلامت قلب خطرناک است. مبارزه با التهاب 4 مرحله ساده را نشان می دهد که به شما کمک می کند خواب شبانه سالم تر و با طراوت بیشتری داشته باشید!

مرحله پنجم: سیگار را ترک کنید.

به گفته کارشناسان، ترک این عادت می تواند منجر به کاهش چشمگیر سطح التهاب در عرض چند هفته شود. حتی اگر قبلاً سعی کرده‌اید سیگار را ترک کنید، مراحل نشان‌داده‌شده در این گزارش ویژه می‌تواند به موفقیت شما کمک کند!

مرحله ششم: مصرف الکل را محدود کنید.

وقتی نوبت به التهاب می رسد، الکل می تواند دوست یا دشمن شما باشد. در این گزارش ویژه دریابید که چرا کمی الکل ممکن است مفید باشد و چه مقدار برای کنترل التهاب بیش از حد مجاز است.

مرحله هفتم: بر استرس مزمن غلبه کنید.

استرس مزمن می تواند باعث ایجاد التهاب شود و باعث تشدید مشکلاتی مانند آرتریت روماتوئید، بیماری قلبی عروقی، افسردگی و بیماری التهابی روده شود. مبارزه با التهاب 10 راه قدرتمند برای کمک به کاهش استرس ناسالم را نشان می دهد.
چه قصد دارید از سرطان، بیماری قلبی، دیابت، زوال عقل یا سایر شرایط مرتبط با التهاب مزمن جلوگیری کنید، هر چه زودتر این هفت مرحله را در زندگی خود بگنجانید، بهتر است!

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *