مجله خبری اوج کده را دنبال کنید ...

7 راه برای بهبود وب سایت شما

7 راه برای بهبود وب سایت شما

7 راه برای بهبود وب سایت شما : در این مقاله 7 روش کم هزینه برای بهبود صفحه اصلی برای مطابقت با استانداردهای امروزی آورده شده است — و ممکن است ساده تر از آنچه فکر می کنید باشد.
وب سایت شما محل کسب و کار مجازی شماست. دقیقاً مانند محل کسب و کار معمولی شما، می‌خواهید مرتب، تمیز، جذاب، جذاب و حرفه‌ای باشد.
7 راه برای بهبود وب سایت شما
این 7 راهکار علاوه بر ظاهر سایت بر روی سئو نیز تاثیر گذار خواهند بود .

1. محتوا را به طور منظم تازه کنید

همین دیروز یک وب سایت رستوران را دیدم که منوی روز شکرگزاری خود را برجسته می کرد – و ژانویه است! آن رستوران ایده خوبی برای اضافه کردن یک منوی فصلی خاص به صفحه اول داشت. با این حال، آنها خوب اجرا نکردند و اجازه دادند که برای مدت طولانی بیدار بماند. برای بررسی وب سایت خود و به روز رسانی محتوا در صفحه اصلی، یک یادآور ماهانه برنامه ریزی کنید.

2. مطمئن شوید که یک فراخوان برای اقدام دارد

از خود بپرسید: مهمترین اقدامی که می خواهید بازدیدکنندگان وب سایت شما انجام دهند چیست؟ در اینجا سه ​​نمونه از فراخوان های متداول برای اقدام آورده شده است:
برای لیست ایمیل خود ثبت نام کنید – وقتی افراد برای لیست ایمیل شما ثبت نام می کنند، یک اتصال مداوم ایجاد می کنید که به شما امکان می دهد برای آنها بازاریابی کنید.
اکثر نرم افزارهای بازاریابی ایمیلی (به عنوان مثال، MailChimp که برای لیست های کوچک رایگان است، یا Constant Contact) یک راه آسان برای درج جعبه ثبت نام ارائه می دهند.
در فروشگاه تجارت الکترونیک خود خرید کنید – اگر محصولاتی را به صورت آنلاین می فروشید، یا تصاویر چند محصول را در صفحه اصلی خود جاسازی کنید تا خریداران را ترغیب کنید تا روی آن کلیک کنند، یا یک دکمه برجسته “اکنون خرید کنید” را اضافه کنید.
فرم سرنخ را پر کنید – اگر خدماتی را به جای محصولات می فروشید، بازدیدکنندگان را تشویق کنید که فرم سرنخ نامیده می شود را پر کنند. اطلاعات تماس را می گیرد تا بتوانید پیگیری کنید.

3. اطلاعات تماس را به طور برجسته اضافه کنید

صفحه اصلی خود را به طور عینی بررسی کنید. آیا بازدیدکنندگان را وادار به شکار یا حدس زدن می کنید تا بفهمند چگونه به شما دسترسی پیدا کنند؟
7 راه برای بهبود وب سایت شما
بسیاری از مشاغل کوچک اطلاعات تماس را در سرصفحه یا پاورقی هر صفحه اضافه می کنند. حداقل یک آدرس ایمیل و شماره تلفن را وارد کنید. اگر مشتریانی را در مکان خود دریافت می کنید، آدرس خود را اضافه کنید. اگر ترجیح می دهید از یک صفحه “تماس” جداگانه استفاده کنید، یک پیوند برجسته بزرگ به صفحه تماس خود اضافه کنید.

4. تصاویر و/یا ویدیو اضافه کنید

به صفحه اصلی خود نگاه کنید. متنش سنگینه؟ تصاویر بلوک های بزرگی از متن را می شکنند — و بازدیدکنندگان را بیشتر دعوت می کنند. حداقل یک عکس که کسب‌وکار، تیم یا محصولات شما را نشان می‌دهد قرار دهید. اگر هیچ کس در داخل خانه عکاس شایسته ای نیست، روی عکاسی حرفه ای سرمایه گذاری کنید. در اکثر مناطق می توانید یک عکاس حرفه ای را با قیمت هایی که از چند صد دلار شروع می شود استخدام کنید.
ویدیوها هم عالی هستند. بنابراین یک ویدیوی نحوه ساخت یا نمایش محصول خود یا از استقبال بازدیدکنندگان از شما ایجاد کنید. آن را در یوتیوب یا پلتفرم ویدیویی دیگر بارگیری کنید. سپس کد را در سایت خود قرار دهید.

5. طراحی خود را به استانداردهای فعلی به روز کنید

یک وب سایت طراحی شده در سال 2005 در مقایسه با وب سایت طراحی شده در سال 2015 قدیمی به نظر می رسد. طراحی وب قدیمی این تصور را ایجاد می کند که کسب و کار شما به روز نیست. بهتر است کل وب سایت را به روز کنید. اما اگر زمان و پول کم است، حداقل صفحه اصلی را دوباره طراحی کنید تا اولین برداشت عالی ایجاد کنید. صفحات دیگر را بعداً با اجازه زمان و پول به روز کنید.
با توسعه دهنده وب خود تماس بگیرید و برای تغییر صفحه اصلی درخواست کنید. یا اگر خودتان این کار را انجام می دهید، یک الگوی کم هزینه بخرید — می توانید یک قالب حرفه ای طراحی شده را با قیمت کمتر از 100 دلار از مکان هایی مانند ThemeForest یا TemplateMonster خریداری کنید.

6. بهبود سرعت صفحه

اگر صفحه اصلی سایت شما به کندی بارگیری می شود، بازدیدکنندگان سایت شما ممکن است هرگز فراتر از آن نروند. و صفحات بسیار کند حتی می توانند بر رتبه بندی در موتورهای جستجو تأثیر منفی بگذارند. تست سرعت را در اینجا انجام دهید. بهترین بخش: پیشنهادهایی برای بهبود سرعت دریافت خواهید کرد.

7. آن را برای موبایل پاسخگو کنید

رسپانسیو کرد سایت : وب سایت های امروزی باید در دستگاه های تلفن همراه قابل مشاهده باشند. این امر مخصوصاً برای مشاغل محلی که مشتریان ممکن است در حال جستجوی یک تلفن هوشمند از ماشین خود برای کسب و کار نزدیک خود باشند، صادق است. وب‌سایتی که برای دستگاه‌های تلفن همراه راه‌اندازی نشده است، می‌تواند در نتایج موتورهای جستجو به طور منفی کاهش یابد. اگر به سایت خود تغییر چهره می دهید، مطمئن شوید که طراحی جدید “رسپانسیو” است، به این معنی که به اندازه کافی واکنش گرا است تا با دستگاه های تلفن همراه تنظیم شود. در صورت خرید قالب هم همینطور.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *